We zijn in 2025 gesloten op:
In de kerstvakantie wordt het bibliotheeksysteem voor het reserveren en lenen van boeken vernieuwd. Vanaf 24 december 17.00 uur tot 31 december kun je geen boeken lenen of inleveren. Ook kun je niet inloggen op de website of in de app om boeken te zoeken, te reserveren of te verlengen.
Tot en met 4 januari kun je 20 boeken lenen. De leentermijn van materiaal dat tussen 31 december en 4 januari moet worden ingeleverd, is verlengd.
Bibliotheek Hazerswoude-Dorp
Pieter de Hooghstraat 3
2391 VM Hazerswoude-Dorp
Telefoon +31 (0)172-475 771
E-mail info@bibliotheekrijnenvenen.nl
Wij vinden het milieu erg belangrijk. Daarom hopen we dat je op de fiets of met het openbaar vervoer naar de Bibliotheek komt.
Iedereen met een bezoekerspas of lidmaatschap kan gebruik maken van de computer, het internet en de print-/kopieerfaciliteiten. Ben je geen lid? Laat dan bij de balie een bezoekerspas maken. Het maken en gebruiken van een bezoekerspas kost niets. Voor het maken van kopieën en printjes kun je zelf geld op de pas zetten.